You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Bir ürün satın almak kadar, satış sonrası alınan destekte önemlidir. Dedektörlerimizin ilk eğitimi ücretsizdir. Kurulumu kolay olduğundan işletme elektrikçisi işletmede kullanılan elektrik kabloları ile bağlantıyı yapabilir. Bağlantı için 4 kablonun yerlerine takılması yeterlidir. Eğer işletmedeki elektrikçi bağlantıyı yapamıyorsa, servisimiz geldiğinde yapabilir. Buradaki amaç zaman kaybedilmemesidir. Eskiden kabloları servis elemanı yanında getiriyordu, ancak günümüzde neredeyse her işletme ayrı marka ve çapta elektrik kablosu kullandığından bu iş işletmelere bırakıldı.

Metal dedektörlerin her yıl bakımdan ve balans kontrolünden geçmesi gerekir. Denetçiler "yıllık kontrölden geçti" evrağını isteyebilir. Her sene yapılan bakım ve kalibrasyon evrağı dedektörün özel dosyasında korunmalıdır.

Magtronik Std metal dedektörlerin bakım ve onarımını Siner dedektör yapar. 

Servis : Siner dedektör

Yetkili : Taner Umaç.

Yetkili tel: 0 543 217 33 57

Adres: Gıda çarşısı ( Ege vergi dairesi arkası), Yenişehir - İzmir.

Mag Elektronik olarak kurulumdan sonra veya bakım / onarımdan sonra dedektörü kullanan işletmelerden servis hizmetinin kalitesinden memnuniyetlerini veya şikayetlerini telefon veya e-mail ile tarafımıza iletmelerini rica ediyoruz.  

 

MAG ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. © . All Rights Reserved.